Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

Vnitřní strana obou stehen - tuková řasa menší až střední (6 shotů)

Liposukce vnitřních stehen

Skladem
4 200 Kč –57 % 1 800 Kč
Kategorie: KRÁSA A ESTETIKA
Depositphotos 56519741 XL
4 200 Kč –57 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

 • Revoluční novinka 2022: LipoSonix druhé generace
 • Nejžádanější neinvazivní liposukce na světě
 • Nová generace přístroje LipoSonix zaručuje účinnější ošetření až o 40%
 • Nejnovější patentovaná technologie - mikrofokusovaná energie intenzivního ultrazvuku s přesnou kontrolou síly a nasměrování
 • Statisíce spokojených klientů v Evropě i USA
 • Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků a celulitidy bez chirurgického zákroku
 • vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, zad a paží
 • Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu
 • LipoSonix je alternativou tumescentní (chirurgické) liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
 • Výsledkem ošetření je trvalý úbytek až dvě konfekční velikosti (5 až 7cm)
 • Prémiové ošetření
 • Bez použití skalpelu, bez náročné rekonvalescence a bez bolesti
 • Zákrok provádí pouze certifikovaný 
  zdravotnický personál
 • Určeno pro ženy i muže od 18 let

LipoSonix je první neinvazivní liposukce na světě, která se může chlubit udělením certifikace od amerického úřadu FDA - vládní úřad USA pro kontrolu potravin a léčiv.


 

Co je technologie LipoSonix
LipoSonix je první neinvazivní liposukce na světě, která se může chlubit udělením certifikace od amerického úřadu FDA (vládní úřad USA pro kontrolu potravin a léčiv).
Liposonix využívá technologii vysoce intenzivního zaostřeného ultrazvuku (technologie HIFU) k cílenému zničení podkožního tuku bez poškození okolních tkání a to včetně bez poškození pokožky. Podobná technologie se v praxi používá i při odstraňování ledvinových kamenů, LipoSonix akorát místo kamenů rozbíjí podkožní tuk.

 

Jak ošetření probíhá?
Procedura probíhá velmi podobně, jako běžné ultrazvukové vyšetření u lékaře.
Proškolený personál pro vás zvolí nejvhodnější ultrazvukovou hlavici. Poté si na pokožku ošetřované partie rozkreslí jednotlivé body. Tyto body nám slouží jako šablona, na kterou budeme přikládat ultrazvukovou hlavici a provádět jednotlivé ultrazvukové výboje.

Jeden výboj (u přístroje LipoSonix jej nazýváme Shotem) obsahuje celkem 576 ultrazvukových impulzů, které prostupují přes pokožku do podkožního tuku. Podkožní tuk se pod náporem 576 impulzů začne rozbíjet. Tím je aktivován přirozený proces hojení a poškozená tuková tkáň je pak přirozeně metabolizována a odváděna z těla pomocí lymfatického systému. Metabolismus poškozenou tukovou tkáň zpracovává a odstraňuje po dobu 8 až 12 týdnů.  
Během jednoho sezení můžeme ošetřit dvě až tři tělesné partie. Případné další ošetření stejné partie je možné opakovat po třech měsících  

Ošetření přístrojem LipoSonix má oproti jiným technologiím pro provádění liposukce mnoho výhod.  Například proti klasické invazivní tumescentní (chirurgické) liposukci nedochází k žádným mechanickým vpichům, nedochází k zatížení organismu klienta mechanickým poškozením tkání a tudíž klient nemusí být po zákroku hospitalizován a může se ihned po zákroku vrátit do běžného života.
Technologie přístroje LipoSonix má ale i výhody oproti různým neinvazivním laserovým ošetření, kryolipofíze, kavitaci a radiofrekvenci. Tyto technologie působí na povrch kůže, kterou můžou vysokou teplotou nebo mrazem bolestivě poškodit. Oproti tomu technologie přístroje LipoSonix cíleně působí pod pokožkou, kde cíleně ničí tukové tkáně bez poškození okolní kůže nebo tkáně.

 

 

Jaké jsou výsledky po ošetření?
Klinické studie, které probíhaly při certifikaci FDA prokázaly zmenšení obvodu pasu o 5-7cm po jednom ošetření. Tento úbytek se rovná např. zmenšení kalhot o jednu velikost.
První výsledky jsou na klientovi viditelné už po 2 týdnech. Finální výsledek by se měl dostavit do 12 týdnů po ošetření
Výsledky se však můžou u klientů lišit, každý lidský organismus je jedinečný a každé tělo může na ošetření reagovat jinak.

 

Které partie můžete díky Liposonixu zlepšit?
Ošetření přístrojem LipoSonix je vhodné na tyto partie

 • stehna a hýždě
 • dolní a horní část břicha
 • boky a lýtka
 • kolena, ramena, ruce a záda

Ošetření přístrojem LipoSonix neprovádíme na partie hrudníku a na podbradek.

Jak dlouho ošetření trvá?
Celé ošetření většinou zabere 30 až 60minut. Vždy záleží na ošetřované oblasti a na počtu provedených výbojů.

 

Je ošetření bezpečné?
Přístroj LipoSonix byl velmi intenzivně testován při provádění klinických studií. Tyto studie neprokázali žádné významné negativní účinky a proto se přístroj jako jeden z mála může pochlubit certifikací od amerického úřadu FDA.

 

Jaké jsou vedlejší účinky?
Jelikož je přístroj LipoSonix extrémně bezpečný, může se vyskytnout jen velmi málo vedlejších účinků. Někteří citlivější jedinci můžou při proceduře cítit mírné brnění nebo prostupující teplo. Většina klientů se okamžitě po ošetření může vrátit do běžného, každodenního života.
V den ošetření, minimálně po dobu 12 hodin po ošetření, doporučujeme našim klientům dodržovat klidový režim bez fyzické námahy a také se nedoporučuje návštěva sauny, vířivky, posilovny, masáží a jiných aktivit, kde by mohlo dojít k zapocení pokožky.  
U extrémně citlivých jedinců se může po ošetření objevit mírný otok, zarudnutí pokožky nebo malé podlitiny. Pokožka by se ale měla do 12 hodin opět uklidnit a klient se může vrátit do běžného života.

 

Opatření po ošetření
Po ošetření je za potřebí dodržovat zvýšený pitný režim, aby byl co nejvíce podpořen lymfatický systém a výsledek ošetření byl co nejlepší. Doporučujeme pít čistou, vlažnou vodu a čaje pro podporu lymfatického systému. Nedoporučuje se pít slazené nápoje, velké množství kávy a v žádném případě se nedoporučuje pít alkohol.
Klientům se dále doporučuje zdraví a aktivní životní styl.

 

Je pro mne ošetření vhodné?
Ošetření není vhodné pro tyto klienty:

 • Těhotné ženy
 • Epilepsie
 • Nádorová onemocnění
 • Akutní zánět nebo infekční choroba
 • Vážná cukrovka
 • Voperované zařízení vysílající pulsy (např. kardiostimulátor)

 

Nestihli jste doladit vaši postavu na letní sezónu? Nedopnete vaše oblíbené džíny? Nemáte čas a odhodlání na pravidelné cvičení?
Někdy je potřeba si trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy. Ošetření Liposonix je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží.
V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu Liposonix a budete svědky malého zázraku.
Naše služby využívají České a Slovenské celebrity z řad herců, zpěváků, moderátorů, influencerů.

 
Termín objednávejte na tel. čísle 777 323 130.

Budeme se na Vás těšit na adrese: 
Budova 51, 3 nadzemní podlaží
J.A. Bati 5645
760 01 Zlín
 
 
Zpět do obchodu