Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

Ošetření krku

Carbon Peel Laser

Skladem
2 400 Kč –40 % 1 440 Kč
Kategorie: KRÁSA A ESTETIKA
Depositphotos 591705190 XL
Tip
2 400 Kč –40 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Exkluzivně pouze v DERMALIFE ve Zlíně

Jedinečná technologie výkonného laseru, který se používá výhradně na léčbu akné , odstranění jizviček po akné, odstranění bílých a černých teček, odstranění nebo zesvětlení pigmentových skvrn, zpevnění pokožky a eliminaci vrásek.

V DERMALIFE estetickém studiu se ošetření CARBON PEEL LASEREM provádí na obličeji, krku, dekoltu a zádech. Po domluvě lze ošetření provézt i na jiných partiích, jako jsou například ramena a stehna.

 

Pro jaké účely se přístroj využívá?

 • Zastavení/zpomalení procesů předčasného stárnutí
 • Redukci jemných linek a vrásek
 • Stimulace růstu kolagenu a elastinu pro pevnější, plnější a pružnější pokožku
 • Vymazání nebo vyblednutí pigmentových skvrn
 • Sjednocení tónu a textury pleti
 • Odstranění nejstarších mrtvých buněk na pokožce
 • Účinnou léčbu akné
 • Odstranění bílých a černých teček
 • Odstranění mazu z pórů zmenšení zvětšených pórů
 • Zmenšení mazových žláz a tím redukuje tvorbu nového kožního mazu

 

CARBON PEEL LASER účinně léčí všechny typy akné. Efektivně ničí bakterie způsobující akné a tím pomáhá postupně ničit ohniska a zabraňuje tvorbě nových.

 

 

 

Kdo může mít prospěch z této léčby?

Ošetření CARBON PEEL LASEREM je zcela bezpečné a je určeno pro všechny věkové kategorie obou pohlaví.

 

Jak to funguje?

Ošetření CARBON PEEL LASEREM je více fázový proces.
Před zahájením samotného ošetření nejdříve pleť důkladně očistíme od povrchových nečistot.
Následně na ošetřovanou oblast naneseme vrstvu tekutého uhlíku, který proniká hluboko do pórů. Uhlíkovou masku necháme působit cca 10 až 15 minut. Za tuto dobu uhlík začne přisychat a stihnou se na něj navázat veškeré nečistoty, bakterie, toxiny, kožní maz a odumřelé kožní buňky.
Jakmile uhlík zaschne, je připraven na setkání s  laserem.
Světlo z laseru je vysoce přitahováno uhlíkovými částicemi. Uhlík absorbuje světelnou energii z laseru a způsobí jeho odpalování a zároveň s ním se odpálí i veškeré na něj navázané nečistoty, bakterie, toxiny, maz, odumřelé buňky a jiné nežádoucí prvky.
Jak teplo z laseru pulzuje hluboko do kůže, v hlubších vrstvách se aktivují přirozené hojivé mechanismy naší kůže. Stimuluje se buněčný obrat a aktivují se fibroblasty, aby začaly regenerovat kolagen a elastin. Během několika týdnů až měsíců budou regenerační výsledky pokračovat.

 

Bolí ošetření CARBON PEEL LASEREM?

Během procedury můžete zaznamenat mírné brnění a teplo na kůži, zatímco laser odstraňuje tenkou vrstvu uhlíku.
Když se laser dostane do kontaktu s uhlíkem, uslyšíte hlasité, slyšitelné „praskání“. I když je to hlasité, není se čeho bát a je to jen zvuk laseru odpalujícího uhlík.

 

Kdy se zobrazí první výsledky?

Celé ošetření trvá přibližně 45 minut, poté byste měli vidět okamžité rozjasnění pleti, která bude navíc na dotek hladší a jemnější než kdy předtím. Výsledky se budou v průběhu léčby nadále zlepšovat.
V našem studiu se CARBON PEEL LASER rychle stává oblíbeným ošetřením pleti mnoha našich budoucích nevěst, které hledají dostupné a efektivní způsoby, jak v jejich velký den rozzářit pleť. Samozřejmě jsou vítání i ženiši, kterých nám též postupně přibývá.
U speciálních událostí, jako je svatba, doporučujeme, aby ošetření bylo dokončeno měsíc před akcí, aby se mohly projevit regenerační účinky pokožky.

 

 

Kolik ošetření budu potřebovat k dosažení požadovaného výsledku?

U každého klienta je potřebná intenzita ošetření rozdílná. Někomu postačí jedno ošetření a následně jednou za půl roku prodělá posilovací kůru, jiný klient naopak může potřebovat 3, 4 ošetření, než se pokožka dostane do požadovaného stavu.
Výsledky jsou kumulativní, každé uhlíkové ošetření obličeje navazuje na předchozí. Jakmile je zahájena regenerace buněčného obratu, nejlepším způsobem, jak pokračovat ve zlepšování výsledků, je absolvovat další proceduru.
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme 3-6 ošetření s odstupem 2 až 3 měsíců. Poté postačí pokračovat s posilovací kůrou jednou za půl roku.

 

 

Jsou nějaké nežádoucí účinky?

Carbon Peel Laser je extrémně bezpečný, ihned po ošetření můžete pokračovat ve své každodenní rutině.
Nežádoucí účinky jsou minimální, můžete pociťovat mírné zarudnutí a brnění, i když to zmizí během několika hodin a lze je zklidnit trochou gelu z aloe vera. Doporučujeme udržovat pokožku čistou a suchou, dokud je červená, ale jakmile se pokožka zklidní, můžete začít nosit make-up. Snažte se vyhnout mastnému make-upu, protože to ucpe vaše póry, přírodní minerální základy jsou vždy lepší. 
Vaše výsledky lze dále zlepšit minimálním sluněním, omezením stresu a absencí alkoholu.
Doporučujeme používat kvalitní opalovací krém s faktorem 50 ideálně po dobu nejméně jednoho měsíce po ošetření. Tím eliminujeme riziko vzniku hyperpigmentace, která může ve výjimečných případech na slunci vzniknout.

 

Je pro mne ošetření vhodné?

Ošetření CARBON PEEL LASEREM je zcela bezpečné, přesto z preventivních důvodů nedoporučujeme ošetření klientům, kteří mají následné kontraindikace:

 • veškerá zhoubná onemocnění
 • akutní bakteriální a virová onemocnění
 • hnisavé rány
 • akutní záněty
 • epilepsie
 • teplota
 • akutní infarkt myokardu
 • kardiostimulátor
 • otoky
 • přecitlivělost na světlo

 

Termín objednávejte na tel. čísle 777 323 130.

Budeme se na Vás těšit na adrese: 
Budova 51, 3 nadzemní podlaží
J.A. Bati 5645
760 01 Zlín
Zpět do obchodu