Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

Kolagenové nitě

Ošetření obličeje nebo dekoltu pomocí kolagenových nití je vyhledávanou profesionální péčí a současně moderním světovým trendem salonního ošetření. 

  • okamžitý účinek proti vráskám
  • zpevnění a obnova napnutí pleti
  • protistresové ošetření pokožky
  • podpora přirozené regenerace
Skladem
950 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
nitě
Novinka Tip
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Jak působí kolagenové nitě s PeptiVia sérem?

Kosmetička nebo lékař přiloží na místa s mimickou vráskou nebo poklesem napnutí kůže niť z kolagenu, která je nasycená PeptiVia regeneračním sérem. Části kolagenu z nitě a účinné protivráskové peptidy v séru společně pronikají hlouběji do pleti a působí proti vráskám.

 

Peptivia ošetření omezí vrásky až o 67% 

Některá ošetření proti vráskám mohou být spojena s určitou bolestí, avšak kúra PeptiVia séra v kombinaci s kolagenovými nitěmi je nejen bezbolestná, ale velmi příjemná. Pokožka je před ošetřením dokonale zvlhčena a následně je do vrásky přiložena kolagenová niť nasycená PeptiVia regeneračním sérem. Celkový čas ošetření je přibližně 60 minut.


Které vrásky jsou vhodné pro ošetření?

Kombinace PeptiVia regeneračního séra a kolagenových nití je vhodná pro omezení mimických vrásek na čele, mezi obočím, okolo očí a na krku. Působí také proti ztrátě elasticity kůže dekoltu nebo na hřbetech rukou.

 

Jak se připravit na ošetření?

Ošetření může být provedeno v každém ročním období. Speciální příprava pleti není nutná. Přibližně 24 hodin před ošetřením se nedoporučuje opalování.

 

Jak pečovat o pleť po ošetření?

Ošetření je šetrné, a proto jej mohou absolvovat i osoby s citlivou pletí. Po PeptiVia kúře se nedoporučuje opalování nebo delší pobyt v mrazu nejméně po dobu 48 hodin.
Po ošetření je vhodné používat bohatší, výživné krémy. Doporučujeme krémy ILUMENIA rozjasňující krém nebo RenoHyal C 100% kyselina hyaluronová denní krém  od českého výrobce kosmetiky SynCare.
Oba tyto krémy můžete zakoupit na stránkách eshop.dermalife.cz nebo si jej můžete zakoupit u nás v salonu.

 

Termín objednávejte na tel. čísle 777 323 130.

Budeme se na Vás těšit na adrese: 
Budova 51, 3 nadzemní podlaží
J.A. Bati 5645
760 01 Zlín

 

Zpět do obchodu