Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE O ZRALOU PLEŤ 35+ 55+

Základní kosmetická péče o zralou pleť produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare a pomocí kosmetického přístroje Hydrodermabraze 6v1.

Ošetření se skládá z důkladného vyčištění pleti v několika fázích.

Jako bonus každá klientka obdrží přípravky pro následující 24-hodinou kosmetickou péči ZDARMA.

Skladem
850 Kč –35 % 550 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE O ZRALOU PLEŤ 35+ 55+
850 Kč –35 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Pro vyčištění zralé pleti vybíráme produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare se 100% kyselinou hyaluronovou z kosmetické řady SynCare 100% kyselina hyaluronová a SynCare RenoHyal 100% kyselina hyaluronová.

 

 

Kyselina hyaluronová je přirozená složka pokožky, která má schopnost na sebe vázat vodu a podílí se na zachování elasticity kůže.
Doplněná kyselina hyaluronová do pokožky zpomaluje procesy stárnutí, přispívá k mladému a svěžímu vzhledu pleti a brání vzniku vrásek.  

 

 

Ke každému zákazníkovi naše profesionálka Abi přistupuje individuálně podle povahy pleti klientky.
Jelikož má každá klientka trochu rozdílné potřeby, nemůžeme předem určit veškeré přípravky a postupy, které budete potřebovat.
Můžeme vám ale dát příklad, jak by vaše kosmetické ošetření mohlo vypadat
.

 

 

Základem každého kvalitního kosmetického ošetření je důkladné, doslova precizní, vyčištění pleti v několika fázích.

V první fázi očistíme obličej, krk a dekolt od make-upu, zbytků starých kosmetických přípravků a hrubých nečistot Čistícím a odličovacím mlékem s panenským meruňkovým olejem. Následně pleť povrchově dočistíme od zbytků nečistot Hydratačním tonikem.

V druhé fázi, pro odstranění odumřelých buněk aplikujeme Peeling gel s mořskými zrny a jemnou masáží obličeje odstraňujeme odumřelé šupinky pokožky. Následně opět vše dočistíme Hydratačním tonikem.

V poslední třetí fázi naneseme Změkčující medovou masku s Bio medem a pleť hloubkově dočistíme pomocí ultrazvukové špachtle.


Po důkladném vyčištění se pleť nadechne , osvěží, uvolní se povrchové nečistoty, odumřelé buňky, povrchový maz a pleť je připravena na to, aby přijímala aktivní látky z dalších kosmetických přípravků.

 

Jako bonus každá klientka obdrží přípravky pro následující 24-hodinou kosmetickou péči ZDARMA.

 

Zpět do obchodu