Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE O SUCHOU A DEHYDRATOVANOU PLEŤ

Základní kosmetická péče o suchou a dehydratovanou pleť produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare a pomocí kosmetického přístroje Hydrodermabraze 6v1. 

Ošetření se skládá z důkladného vyčištění pleti v několika fázích.

Jako bonus každá klientka obdrží přípravky pro následující 24-hodinou kosmetickou péči ZDARMA.

Skladem
850 Kč –35 % 550 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
shutterstock 670414036
Tip
850 Kč –35 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Jak poznám, že mám suchou pleť?

Pro tento typ pleti je typická suchá pokožka, na které se tvoří šupinky suché kůže. Většinou nemá problémy s akné či pupínky, ale hned po umytí má její majitelka nepříjemný pocit napjatosti. Suchá pleť lehce získává nažloutlou barvu, často se na ní tvoří vrásky a jsou pro ni typické malé póry.

 

Suchá a dehydratovaná pleť mají podobné projevy, ale zcela odlišné potřeby. Záměna těchto dvou pojmů vede k výběru nesprávné celkové péče o pleť, která může uškodit.
Suchá pleť je typ pleti, se kterým se člověk už narodí, dehydratovaná pleť je stav kůže, který může být způsoben nejrůznějšími faktory (např. roční období, nevhodná kosmetika).

Pro ošetření suché a dehydratované pleti vybíráme produkty od českého výrobce Dermo a Bio kosmetiky SynCare. Při výběru produktů se zaměřujeme především na přípravky, které mají schopnost pokožku hydratovat, zklidnit a vyživit.

 

 

Ke každému zákazníkovi naše profesionálka Abi přistupuje individuálně podle povahy pleti klientky.
Jelikož má každá klientka trochu rozdílné potřeby, nemůžeme předem určit veškeré přípravky a postupy, které budete potřebovat.
Můžeme vám ale dát příklad, jak by vaše kosmetické ošetření mohlo vypadat
.

 

 

Základem každého kvalitního kosmetického ošetření je důkladné, doslova precizní, vyčištění pleti v několika fázích.

V první fázi očistíme obličej, krk a dekolt od make-upu, zbytků starých kosmetických přípravků a hrubých nečistot Micerální čistící pěnou s rozmarýnovým olejem. Následně pleť povrchově dočistíme od zbytků nečistot Hydratačním tonikem.

V druhé fázi, pro odstranění odumřelých buněk aplikujeme Commege peeling s perlovým práškem nebo Enzymový peeling a jemnou masáží odstraníme odumřelé buňky pokožky. Zbytky peelingu opět odstraníme Hydratačním tonikem.

V poslední třetí fázi naneseme Změkčující medovou masku s Bio medem a pleť hloubkově dočistíme pomocí ultrazvukové špachtle.


Po důkladném vyčištění se pleť nadechne , osvěží, uvolní se povrchové nečistoty, odumřelé buňky, povrchový maz a pleť je připravena na to, aby přijímala aktivní látky z dalších kosmetických přípravků.

 

 

Jako bonus každá klientka obdrží přípravky pro následující 24-hodinou kosmetickou péči ZDARMA.

Zpět do obchodu