Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE O CITLIVOU PLEŤ A O PLEŤ S ROZŠÍŘENÝMI CÉVKAMI

Základní kosmetická péče o citlivou pleť a o pleť s rozšířenými cévkami produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare a pomocí kosmetického přístroje Hydrodermabraze 6v1.

Ošetření se skládá z důkladného vyčištění pleti v několika fázích.

Jako bonus každá klientka obdrží přípravky pro následující 24-hodinou kosmetickou péči ZDARMA.

Skladem
850 Kč –35 % 550 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
EUC INT AS indication rosacea and couperose 01
850 Kč –35 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Co je to citlivá pokožka a kuperóza?

Citlivá pokožka je v podstatě pokožka, která intenzivně reaguje a má sklony k podráždění.

Mezi příznaky citlivé pleti mohou patřit zhrublost, suchost pokožky, zarudnutí, napjatost, výsevy pupínků, svědění, píchání a pálení – citlivá může být dokonce i mastná pleť. 

Naopak pokožka s rozšířenými cévkami, neboli kuperóza je postižení drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku. Zpočátku málo patrné začervenání kůže se stává intenzivnější a trvalejší.

Kuperózu a citlivou pokožku můžete zdědit, nebo můžete kuperózu a citlivost pokožky začít pociťovat v důsledku působení UV záření, znečištěného prostředí , přísad kosmetických přípravků, změn teplot, stresu, chladného počasí nebo větru.

 

 

Pro ošetření těchto typů pleti vybíráme produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare z řady produktů RenoHyal 100% kyselina hyaluronová , DECONGENESIA ,dále produkty pro zklidnění pokožky a speciální produkty.

 

 

Ke každému zákazníkovi naše profesionálka Abi přistupuje individuálně podle povahy pleti klientky. Jelikož má každá klientka trochu rozdílné potřeby, nemůžeme předem určit veškeré přípravky a postupy, které budete potřebovat.
Můžeme vám ale dát příklad, jak by vaše kosmetické ošetření mohlo vypadat
.
Jako příklad uvedeme ošetření u klientky, která má citlivou pleť se začínající kuperózou.

 

 

Základem každého kvalitního kosmetického ošetření je důkladné, doslova precizní, vyčištění pleti v několika fázích.

V první fázi očistíme obličej, krk a dekolt od make-upu, zbytků starých kosmetických přípravků a hrubých nečistot Zklidňující a čistící emulzí s extraktem z alpské horské řasy.

V druhé fázi pleť povrchově dočistíme od zbytků nečistot Zklidňujícím a výživným tonikem, které po dočištění do pleti jemně vmasírujeme a vtlačíme.

V třetí fázi, když to stav pokožky dovolí, pokožku hloubkově dočistíme ultrazvukovou špachtlí. V případě, že nám stav pokožky neumožní použít ultrazvukovou špachtli, použijeme Enzymový peeling G5

Pokožku poté můžeme zklidnit Sérem zklidňujícím s meruňkovým olejem.

Po důkladném vyčištění se pleť nadechne , osvěží, uvolní se povrchové nečistoty, odumřelé buňky, povrchový maz a pleť je připravena na to, aby přijímala aktivní látky z dalších kosmetických přípravků.

Zpět do obchodu