Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

CELKOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI A PLETI S ROZŠÍŘENÝMI CÉVKAMI

Celkové kosmetické ošetření citlivé pleti a pleti s rozšířenými cévkami produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare a pomocí kosmetického přístroje Hydrodermabraze 6v1.

Ošetření se skládá z důkladného vyčištění pleti, aplikace aktivních sér a masek, závěrečné kosmetické péče a kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu. 

Pro ještě lepší výsledek kosmetického ošetření si každý klient od nás odnese přípravky pro následnou 24-hodinovou kosmetickou péči  ZDARMA.

Skladem
1 250 Kč –32 % 850 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
Akne lecba a pece
1 250 Kč –32 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Co je to citlivá pokožka a kuperóza?

Citlivá pokožka je v podstatě pokožka, která intenzivně reaguje a má sklony k podráždění.

Mezi příznaky citlivé pleti mohou patřit zhrublost, suchost pokožky, zarudnutí, napjatost, výsevy pupínků, svědění, píchání a pálení – citlivá může být dokonce i mastná pleť. 

Naopak pokožka s rozšířenými cévkami, neboli kuperóza je postižení drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se drobné kožní výrony nebo v nich krev zůstává bez možnosti odtoku. Zpočátku málo patrné začervenání kůže se stává intenzivnější a trvalejší.

Kuperózu a citlivou pokožku můžete zdědit, nebo můžete kuperózu a citlivost pokožky začít pociťovat v důsledku působení UV záření, znečištěného prostředí , přísad kosmetických přípravků, změn teplot, stresu, chladného počasí nebo větru.

 

 

Pro ošetření těchto typů pleti vybíráme produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare z řady produktů RenoHyal 100% kyselina hyaluronová , DECONGENESIA ,dále produkty pro zklidnění pokožky a speciální produkty.

 

 

Ke každému zákazníkovi naše profesionálka Abi přistupuje individuálně podle povahy pleti klientky. Jelikož má každá klientka trochu rozdílné potřeby, nemůžeme předem určit veškeré přípravky a postupy, které budete potřebovat.
Můžeme vám ale dát příklad, jak by vaše kosmetické ošetření mohlo vypadat
.
Jako příklad uvedeme ošetření u klientky, která má citlivou pleť se začínající kuperózou.

 

 

1.

Základem každého kvalitního kosmetického ošetření je důkladné, doslova precizní, vyčištění pleti v několika fázích.

V první fázi očistíme obličej, krk a dekolt od make-upu, zbytků starých kosmetických přípravků a hrubých nečistot Zklidňující a čistící emulzí s extraktem z alpské horské řasy.

V druhé fázi pleť povrchově dočistíme od zbytků nečistot Zklidňujícím a výživným tonikem, které po dočištění do pleti jemně vtlačíme.
Pokožku poté můžeme zklidnit Sérem zklidňujícím s meruňkovým olejem.

Po důkladném vyčištění se pleť nadechne , osvěží, uvolní se povrchové nečistoty, odumřelé buňky, povrchový maz a pleť je připravena na to, aby přijímala aktivní látky z dalších kosmetických přípravků.

 

2.

Po vyčištění následuje samotné kosmetické ošetření pleti, za pomoci přípravků s vysokým obsahem aktivních látek.
Na místa s výskyty kuperózi naneseme DECONGENESIA sérum pomocí InDERM aplikátoru. Na zbytek pokožky naneseme Micro Ampuli Cellular Calming a všechny produkty zažehlíme galvanickou žehličkou.

Po zažehlení produktů na pleť naneseme Mořskou alginátovou masku zklidňující proti začervenání CPK, místa okolo očí zakryjeme kosmetickými tampony navlhčenými ve Zklidňujícím a výživném toniku. Po zatuhnutí masku odstraníme a celou pokožku dočistíme Zklidňujícím a výživným tonikem.

Ve volné chvíli provádíme kosmetickou masáž dekoltu a krku Maskou zklidňující CPK, do které můžeme přimíchat čistý Arganový olej 100% BIO.

 

3.

Jako závěrečnou péči naneseme na místa výskytu začervenání DECONGENESIA CC krém.
Pleť je dále vhodné chránit před vnějšími vlivy. Jako ochranu můžeme použít NEODERM krém pro intenzivní ochranu pokožky a rtů. 

 

Pro ještě lepší výsledek kosmetického ošetření si každý klient od nás odnese přípravky pro následnou 24-hodinovou kosmetickou péči  ZDARMA.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu