Zavolejte nám 777 323 130, napište nám info@dermalife.cz

CELKOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI

Celkové kosmetické ošetření aknózní pleti produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare a pomocí kosmetického přístroje Hydrodermabraze 6v1.

Ošetření se skládá z důkladného vyčištění pleti, aplikace aktivních sér a masek, závěrečné kosmetické péče a kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu. 

Pro ještě lepší výsledek kosmetického ošetření si každý klient od nás odnese přípravky pro následnou 24-hodinovou kosmetickou péči  ZDARMA.

Skladem
1 250 Kč –32 % 850 Kč
Kategorie: KOSMETIKA
s61e88d34e4135 young woman acneuu
Novinka Tip
1 250 Kč –32 %
1
Výhodná cena zákroku
Balíčky, slevy, akce.
2
Top procedura
Jsme profesionálové.
3
100% spokojenost
Klienti odchází vždy spokojeni.
4
Platba zaměstnaneckou kartu
Pluxee Karta Flexi (bývalá Sodexo)

Pro ošetření aknózní pleti vybíráme produkty od českého výrobce Dermokosmetiky a BIO kosmetiky SynCare z řady SynCare Anti-Akné a vybrané produkty pro celkovou hydrataci pokožky.

 

 

Co je to akné?

Akné je onemocnění mazových žláz. Pleť produkuje nadměrné množství mazu , který způsobuje ucpání mazových žláz a dochází k zánětům pleti- dochází k tvorbě akné.
Akné se může objevit v jakémkoliv věku, většinou se ale objevuje ve věku přibližně od 15 do 25 let vlivem hormonálních změn.
U dospělých bývá nejčastější příčinou vzniku akné psychický stres, nebo vznik akné může být zapříčiněn bakteriemi při porušení ochranného hydrolipidového filmu pokožky, který bývá narušen nevhodnými kosmetickými přípravky, nebo také přehnanou hygienou, kterou se ochranný film pokožky postupně odstraňuje.

 

 

Ke každému zákazníkovi naše profesionálka Abi přistupuje individuálně podle povahy pleti klientky.
Jelikož má každá klientka trochu rozdílné potřeby, nemůžeme předem určit veškeré přípravky a postupy, které budete potřebovat.
Můžeme vám ale dát příklad, jak by vaše kosmetické ošetření mohlo vypadat
.

 

 

 

1.

Základem každého kvalitního kosmetického ošetření je důkladné, doslova precizní, vyčištění pleti v několika fázích.

V první fázi očistíme obličej, krk a dekolt od make-upu, zbytků starých kosmetických přípravků a hrubých nečistot Čistícím gelem anti-akné. Následně pleť povrchově dočistíme od zbytků nečistot tonikem, můžeme použít Micerální tonikum anti-akné nebo Tonikum hydratační.

V druhé části čištění pleti aplikujeme Enzymový peeling a naneseme Změkčující medovou masku s Bio medem, která pleť změkčí.

V poslední třetí fázi pleť hloubkově dočistíme pomocí ultrazvukové špachtle a pleť opět dočistíme Micerální tonikum anti-akné, které do pleti i vtlačíme.


Po důkladném vyčištění se pleť nadechne , osvěží, uvolní se povrchové nečistoty, odumřelé buňky, povrchový maz a pleť je připravena na to, aby přijímala aktivní látky z dalších kosmetických přípravků.

 

2.

Po vyčištění následuje samotné kosmetické ošetření pleti, za pomoci přípravků s vysokým obsahem aktivních látek.
Na výsevy akné můžeme lokálně nanést Gel při aktivním akné. Dále do pleti jemně vklepeme a vmasírujeme Micro ampuli Anti Akné a všechny aktivní produkty do pleti zažehlíme galvanickou žehličkou.
Po zažehlení produktů naneseme Práškovou Thermo masku za pomoci obličejové NT masky zvlhčené v Toniku hydratačním.
Po zatuhnutí Thermo masku sundáme a zbytky dočistíme např. Micerálním tonikum anti-akné nebo Tonikum hydratační.

Ve volné chvíli provádíme kosmetickou masáž obličeje, dekoltu a krku.

 

 

3.

Jako závěrečnou péči můžeme použít GlycoRETINAL +C krém.
Na úplný závěr, pokud si to klientka přeje, můžeme nanést Acne Soft make-up ve vhodném odstínu.

 

Pro ještě lepší výsledek kosmetického ošetření si každý klient od nás odnese přípravky pro následnou 24-hodinovou kosmetickou péči  ZDARMA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu