LipoSonix

 • Revoluční novinka 2022: LipoSonix druhé generace
 • Nejžádanější neinvazivní liposukce na světě
 • Nová generace přístroje LipoSonix zaručuje účinnější ošetření až o 40%
 • Nejnovější patentovaná technologie - mikrofokusovaná energie intenzivního ultrazvuku s přesnou kontrolou síly a nasměrování
 • Statisíce spokojených klientů v Evropě i USA
 • Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků a celulitidy bez chirurgického zákroku
 • vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, zad, paží a podbradku
 • Garantované výsledky po jediném ošetření
 • Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu
 • LipoSonix je alternativou tumescentní (chirurgické) liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
 • Výsledkem ošetření je trvalý úbytek až dvě konfekční velikosti (5 až 7cm)
 • Prémiové ošetření
 • Bez použití skalpelu, bez náročné rekonvalescence a bez bolesti
 • Zákrok provádí pouze certifikovaný 
  zdravotnický personál
 • Určeno pro ženy i muže od 18 let

 

 

 

Nové, prémiové ošetření přístrojem LipoSonix zaručuje cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku.
LipoSonix je první neinvazivní liposukce na světě, která získala certifikaci FDA (vládní úřad USA pro kontrolu potravin a léčiv) za redukci obvodu, snížení objemu tuku a odstranění celulitidy.

 

Nejnovější technologie z USA

LipoSonix je nejmodernější přístroj schválený americkou FDA, který používá vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk s přesnou kontrolou síly a nasměrování energie- stejná technologie se například používá při odstranění ,,drcení“ ledvinových kamenů.

Mikro-fokusovaný intenzivní ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Energie mnoha jiných technologií na odstranění tuků (například laser, radiofrekvence, kryolipolýza nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Naproti tomu energie LipoSonixu dokáže projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakovaní ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Navíc od nového modelu přístroje můžete očekávat funkci DTR (Dual Tissue Reakce)- permanentní (trvalé) cílené zničení tukových buněk a kontrakce okolního kolagenu- vypnutí pokožky (lifting pokožky) 
Bezpečnost klientů je pro nás na prvním místě a LipoSonix je bezpečnější a levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou střední hodnotu změny z výchozí hodnoty některého ze 48 ukazatelů,  včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve.  

V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit až 3 tělesné partie. První výsledky mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce. 

 

 

  

Jaké výsledky mohu očekávat?

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 5 až 7 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

 

Které partie můžete díky Liposonixu zlepšit?

 • stehna a hýždě
 • dolní a horní část břicha
 • boky a lýtka
 • kolena, ramena, ruce a záda

 

Jak dlouho trvá ošetření?

Ošetření jedné partie trvá průměrně 40min. Vždy záleží na velikosti a počtu ošetřovaných oblastí.

 

Kdy jsou výsledky viditelné?

První výsledky mohou být pozorovatelné za 2 týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň.

 

Je ošetření bezpečné?

Systém Liposonix je založen na vědeckém základě a patentované technologii. Přístroj byl klinicky testován a jeho rozvoj je založen na více než desetiletém výzkumu.

 

Existují vedlejší účinky?

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, existuje jen velmi málo vedlejších účinků. Většina klientů se může ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem, avšak v daný den v klidovém režimu. Po dobu 12 hodin je třeba vynechat cvičení, saunu, vířivku a vše to, kde by se pokožka mohla zapotit. U citlivějších jedinců se po ošetření může dočasně objevit zarudnutí, modřiny nebo mírný otok. Pokožka je opět po 12 hodinách stabilizovaná a můžete se plně vrátit ke všem běžným činnostem.

 

Před ošetřením: 

Ošetřující zdravotnický personál provede podrobnou konzultaci a měření tuku.

 

Během ošetření: 

Ošetřující zvolí vhodný nástavec a označí ošetřovanou oblast. Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

 

Po ošetření: 

Během příštích 8 až 12 týdnů vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo, aby vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

 

Jaká jsou opatření po ošetření?

Po ošetření nejsou zapotřebí žádná zvláštní opatření. Po dobu 6-ti týdnů se doporučuje zdravý a aktivní životní styl a zvýšený pitný režim (doporučuje se pít pouze čistá, studená voda).

 

Je pro mne ošetření vhodné?

Ošetření není vhodné pro tyto klienty:

 • Těhotné ženy
 • Epilepsie
 • Nádorová onemocnění
 • Akutní zánět nebo infekční choroba
 • Vážná cukrovka
 • Voperované zařízení vysílající pulsy (např. kardiostimulátor)

 

Nestihli jste doladit vaši postavu na letní sezónu? Nedopnete vaše oblíbené džíny? Nemáte čas a odhodlání na pravidelné cvičení?
Někdy je potřeba si trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy. Ošetření Liposonix je vhodné k redukci tuků v oblasti břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží.
V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu Liposonix a budete svědky malého zázraku.
Naše služby využívají České a Slovenské celebrity z řad herců, zpěváků, moderátorů, influencerů.