LipoLaser 1x

1 procedura

Skladem
1 175 Kč –32 % 800 Kč
Kategorie: Zákroky
Depositphotos 34691789 XL
Akce Novinka Tip
1 175 Kč –32 %
Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků
Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků
Neinvazivní metoda
Neinvazivní metoda
Výhodná cena zákroku
Výhodná cena zákroku
Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací

Nová revoluční neinvazivní metoda LLLT ( Low Level Laser Therapy) pro spalování nežádoucích tukových polštářků, eliminaci celulitidy, zpevnění povislé kůže, redukci strií, zpevnění a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového laseru.

Lipo Laser je nejnovější metodou zbavujících přebytečných centimetrů bez bolesti, bez jehel a v krátkém časovém intervalu. Technologie LLLT byla vyvinuta ve Spojených státech, kde  následovaly její důkladné klinické zkoušky a studie po kterých se začala běžně využívat k bezbolestné liposukci.

V DERMALIFE estetickém studiu vám nabízíme ošetření jedním z nejsilnějších certifikovaných přístrojů na trhu s celkem 16-ti laserovými deskami. Velký počet desek s možností regulace výkonu v rozmezí 635nm až 1076nm nám umožňuje maximálně využít potenciál přístroje a můžeme tak efektivněji ošetřit i větší počet problematických partií najednou.

 

 

Jak to funguje?

LLLT ( Low Level Laser Therapy) využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také jako studený laser. V klinických studiích bylo prokázáno, že nízko-úrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že se tuk obsažený v tukových buňkách začne emulgovat (rozpouštět/zkapalňovat) a zároveň se v obalu tukové buňky začnou vytvářet průchodové póry (malé trhlinky). Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do tzv. mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru tuk odchází do lymfatického systému, skrz který je poté vyloučen z těla ven. Jednodušeji řečeno „Zkapalníme tuk uvnitř buňky a vytvoříme mu cestu, aby mohl z těla odejít“. Výsledkem jsou vyprázdněné tukové buňky.
Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale výrazně zmenší jejich objem. Tento proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou, až téměř přírodní možnost, jak se zbavit přebytečného tuku.

 

Tato technologie má jednu obrovskou výhodu. A to takovou, že využívá paměťového efektu. Buňky si informaci o hubnutí předávají mezi sebou a dochází k rovnoměrným úbytkům i v blízkosti ošetřovaných partií.

 

 

 

Které partie můžete díky LipoLaseru zlepšit?

Maximální ošetřená oblast je závislá na velikosti/ploše ošetřované partie. Pokud klient trpí obezitou, zaměříme se na nejproblematičtější místo, kde je uloženo nejvíce tuku, např. na bříško.
Pokud ale klient netrpí velkou obezitou, můžeme ošetřit i více partií najednou, např. celulitidu na zadečku + paže nebo podbradek.

LipoLaserem ošetřujeme převážně tyto partie:
- Podbradek
- stehna a zadeček
- dolní a horní část břicha
- boky a lýtka
- záda v oblasti podprsenky
- kolena, ruce

 

Jaké výsledky mohu očekávat?

Účinnost této metody byla prokázána klinickými studiemi. Průměrné úbytky u pacientů byly až 9 cm za 5-6 sezení. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

 

 

 

Kolik ošetření budu potřebovat?
Našim klientům doporučujeme 5 až 10 sezení. Pro nejlepší výsledky musí být navazující ošetření provedeno v intervalu minimálně 24 hodin a maximálně 72 hodin po předchozím ošetření. V krajní nouzi se může interval protáhnout výjimečně až na 120 hodin. Po této době se tukové buňky začínají opět uzavírat a procedura nemusí mít tížené výsledky.  

 

Jak dlouho trvá ošetření?
Celá jedna návštěva zabere cca 45minut.

 

Kdy jsou výsledky viditelné?
První výsledky jsou viditelné okamžitě po ukončení procedury. Po ukončení celé série ošetření se může tělo zbavovat tuku po dobu dalších 8 až 12 týdnů.

 

 

Jaká jsou doporučení po ošetření?
V den ošetření doporučujeme 10-ti minutové cardio cvičení (běh, rychlá chůze, skoky, aerobik, atd.), není však nutností, jen doporučením. Déle v průběhu absolvování procedur a ještě minimálně 2 týdny po ukončení kúry je nutné dodržovat pitný režim. Optimální množství tekutin, které byste měli během jednoho dne vypít, je 2 až 3 litry (ideálně čisté vody pokojové teploty). Doporučujeme také omezit tučná a přeslazená jídla, jíst méně, ale pravidelně - ideálně 5krát až 6krát denně.
Ošetřená místa si dále můžete 2-krát denně po dobu 3 minut mírně promasírovat. Tím uvolníte a podpoříte lymfatický systém. Správná funkce lymfatického systému je pro konečný výsledek stěžejný.

  

Je pro mne ošetření vhodné?
Ošetření nedoporučujeme těmto klientům:

  • Těhotné a kojící ženy
  • Onemocnění srdce, ledvin nebo jater
  • Epilepsie
  • Nádorová onemocnění
  • Akutní zánět nebo infekční choroba
  • Vážná cukrovka
  • Voperované zařízení vysílající pulsy (např. kardiostimulátor)
  • Léky na ředění krve
 
Termín objednávejte na tel. čísle 777 323 130.

Budeme se na Vás těšit na adrese: 
Budova 51, 3 nadzemní podlaží
J.A. Bati 5645
760 01 Zlín